MEIST

Lähemalt meist ja meie tegemistest

Mertek Invest OÜ on asutatud aastal 2008. Põhiline tegevuskoht on alates ettevõtte rajamisest peale olnud Soome. Algselt tegelesime teede ehituse, talvise lumetõrje ja rasketehnika hoolduse ning remondiga. Aastal 2011 meie tegevuse profiil muutus ning alustasime tegevust reklaami, tõlketööde, asjaajamise ja personalitöö ning töötajate värbamise vallas Soome ehitus-, tööstus- ja logistikaettevõtete tarbeks.

Aastast 2016 on kujunenud peamiseks tegevusalaks tööohutus- ja tuletööohutusalased koolitused. Põhjalik Soome ehitusturu ja erinevate turvanõuete tundmine annab kindluse, et meie poolt koolitatavad inimesed saavad meie koolitustel just need teadmised, mida neil praktilises tööelus Soomes töötamiseks tarvis läheb.

Koolitustest

Meie koolitustest

Lihtne ja kiire asjaajamine

Koolitused toimuvad igal kuul

Mõistliku suurusega koolitusgrupid

Koolitused nii eesti, soome kui vene keeles

Koolituse läbinule vastav töökaart

Avaleht - turvakaart

Koolitusi viib läbi

Madis Mets

Madis Mets on Soome Tööturvalisuskeskuse (Työturvallisuuskeskus) ja Soome Päästeala Keskorganisatsiooni (SPEK) poolt tunnustatud koolitaja.

Koolitaja Madis Mets alustas turvakaartidealast koolitustegevust aastal 2016, kui alustas eestikeelsete Tööohutuskaartide koolitustega. Sellele lisandusid soomekeelsed Tööohutuskaardi koolitused, hiljem nii eesti- kui soomekeelsed Põhjamaade Tuletöökaardi koolitused. Koolituskarjääri jooksul on läbi viidud ka venekeelseid koolitusi ning tõlgi abil on jagatud teadmisi muuhulgas ka läti, leedu, poola, tsehhi, ungari, ukraina ja jaapanikeelsetele koolitustel osalejatele.

Soovid uurida lisainfot?

Kui sul on täiendavaid küsimusi koolituste kohta, võta meiega ühendust ja leiame küsimustele vastused.

Võta meiega ühendust!

    Kasutame Teie edastatud andmeid ainult kirjale vastamiseks ning ei edasta neid kolmandatele osapooltele. Loe rohkem isikuandmete töötlemisest.